بؤلوم :
دوشنبه 24 تیر 1392     یازار : siroos & gasem
+0
كريم انصاري فرد با وجود قرارداد دو ساله با پرسپوليس به دليل اينكه براي فصل جديد مورد توجه علي دايي قرار نگرفت و با هم به اختلاف نظر خوردند پس از مذاكرات نهايي با مسئولان باشگاه تراكتورسازي با اين تيم به توافق رسيد و قرارداد يك ساله اي را با اين تيم امضا كرد. به گزارش فارس، انصاري فرد براي گرفتن رضايت نامه از باشگاه پرسپوليس مشكلي ندارد.
بؤلوم :
پنجشنبه 6 تیر 1392     یازار : siroos & gasem
+0


تيم نفت تهران هم اكنون در اردوي آماده سازي كردان به سر مي برد.

شاگردان يحيي گل محمدي فردا اردويشان به اتمام مي رسد و در آخرين برنامه خود در يك ديدار دوستانه به مصاف تراكتورسازي تبريز مي روند.

تراكتورسازي عصر امروز به تهران سفر مي كند.

ديدار اين دو تيم فردا ساعت 18 در ورزشگاه دستگردي برگزار مي‌شود.

بؤلوم :
چهارشنبه 5 تیر 1392     یازار : siroos & gasem
+0


رييس جمهور منتخب مردم علاقه بسيارزيادي به شماره 8 دارد. او در مصاحبه ي اختصاصي كه با چلچراغ داشته از كريمي تعريف كرده.

سايت گل-به نظر مي‌رسد دوران مشكلات علي كريمي با دولتمردان به پايان رسيده است.
جادوگر قرمزها كه در ساليان اخير اعتراضات زيادي به برخي مسوولان داشت و هرازگاهي ناخشنودي خودش را از شرايط فعلي نشان مي‌داد، حالا مي‌تواند با اميدواري بيشتري به آينده نگاه كند، چرا كه رييس جمهور منتخب يكي از علاقه‌مندان بازي‌هاي كريمي است.
روحاني كه بعد از شمارش آرا با مجله چلچراغ مصاحبه اختصاصي داشته، در توصيف علي كريمي از اين كلمات استفاده كرده است: «طغيان تكنيك. مردي كه رفتارهاي اخلاقي‌اش در حافظه مردم ماندگار است.»
جالب اينجاست كه ظاهرا كريمي هم علاقه زيادي به انتخاب روحاني داشته، تا جايي كه شب معروف شمارش آرا، با پيراهن بنفش به تبريز سفر كرده و در ميان هواداران تراكتورسازي حاضر شده بود.